Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

2 miliardy złotych na media publiczne zamiast na onkologię. Burza po geście posłanki PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2020 r. o 09:12 Powrót do artykułu
Trolle z farmy dodawać więcej wpisów o Żurku bo was pozwalniam i poszukam innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wstyd na świecie to być pisowcem i katolikiem jednocześnie. To największa obelga jaką w życiu słyszałem. Mhm,.. i dlatego całe swoje życie byłem komunistą i ormowcem , mordowałem braci Polaków - ale tego nie chciałem dopowiedzieć .Podpisał nie gość ale kodziarz prawdziwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemny lud to kupił? Czytam komentarze i odnoszę wrażenie, że chyba nie tym razem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwe oblicze pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wstyd na świecie to być pisowcem i katolikiem jednocześnie. To największa obelga jaką w życiu słyszałem. Mhm,..     i dlatego całe swoje życie byłem komunistą i ormowcem , mordowałem braci Polaków - ale tego nie chciałem dopowiedzieć .Podpisał nie gość ale kodziarz prawdziwy
Czy ty masz choć cień rozumu? Czy naprawdę jeśli ktoś nie popiera PiSu i nie jest katolikiem, to dla ciebie od razu jest mordercą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z posłami platformy ich skandalicznymi ciągłymi występami, co z KODziarzami i hejterami Kidawy i ich zagrzewanie przez słabą i niemądrą Kidawę
nie przepadam za Adamem z Lublina, ale w tym wypadku zgadzam się, zachowanie KOD-awy było skandaliczne, misiaczki z najemnym cyrkiem chamów w Pucku, z tzw. brygady lotnej KODerastów. To eliminuje tę kobietę z listy potencjalnych ludzi którym można zaufać.
 z tym stwierdzeniem zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te pisie trolle co próbują nieudolnie przykryć spamem komentarzy te nieprzychylne partii Kaczyńskiego, są jeszcze głupsze od tej co wykonała haniebny gest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Posłanka może potrzebować fachowej pomocy, więc Prokurator Generalny powinien rozważyć skierowanie do sądu okręgowego wniosku o jej ubezwłasnowolnienie.
  • Polacy mają prawo do tego, by rządzili nimi ludzie zdrowi psychicznie!
  • To jest test także dla posłów opozycji. Ilu z nich zażądało wniosku o ubezwłasnowolnienie? Chora może pilnie potrzebować specjalistycznego wsparcja. Pastwienie się nad nią to skandal! Jej trzeba pomóc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takkkkkkkkkkk, chorzy, którzy leczą się onkologicznie to dla was ten gest pisowskiej posłanki, ............................ robimy co chcemy, żadnych konwenansów, my teraz rządzimy, wydajemy społeczeństwa podatki na co chcemy bez umiaru i jakiejkolwiek kontroli, my teraz pany, choć chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ewidentnie pisowska farma trolli nie daje rady, panie prezesie potrzebne posiłki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczne zachowanie tej kobiety. Mimo tego, że jestem wyborcą PiS uważam takie zachowanie za niewybaczalne, chamskie i dyskwalifikujące tą kobietę jako posłankę na sejm. Powinna zostać wyrzucona. Jawne chamstwo i arogancja. Nie zgadzam się także na dofinansowanie tak potężną kwotą mediów publicznych. Jest dużo więcej bardziej palących problemów w kraju i ludzi potrzebujących. Nie zgadzam się też z argumentacją opozycji gdyż rządzili w Polsce przez 8 lat i co zrobili dla zwykłych ludzi? Oprócz tego, że nas okradli i sprzedali Polskę pod rządami Tuska nie zrobili nic. Więc teraz POzamykać jadaczki i się nie kompromitować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Paljak jest do wypitki i do bitki, a wy nie laliście się już 75 lat. Ja wam prislju zielonych ludikow na domowuju wojnu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle co PiS zrobiło dla kraju to żadna partia nie zrobiła 8 lat rządów nieudaczników co zrobiło kompletnie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-->> SĘDZIA pokazuje ludziom środkowy palec... cisza. Posłanka pokazuje ten sam gest --- AJ WAJ GIEWAŁT LARUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Nitras, Jachira, Brejza i farmy w Inowrocławiu - to prawdziwe oblicza platformy, a farma dewelopersko-platformerska w Lublinie, a hejterzy kodowskie Kidawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zachowanie hejterskie KOD obwoźnego z Warszawy od Kidawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Nitras, Jachira, Brejza i farmy w Inowrocławiu - to prawdziwe oblicza platformy, a farma dewelopersko-platformerska w Lublinie, a hejterzy kodowskie Kidawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszość wyborców pokazała FAKA lewactwu w wyborach, posłanka wykonała gest w kierunku opozycji, który odzwierciedla wolę grupy wyborców - więc o co to bicie piany ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Nitras, Jachira, Brejza i farmy w Inowrocławiu - to prawdziwe oblicza platformy, a farma dewelopersko-platformerska w Lublinie, a hejterzy kodowskie Kidawy ?
Napiszę wprost i w sposób do mnie niepodobny: ty chamie niemyty, złodzieju nicków!Sądzisz, że myślący użytkownicy forum nie rozpoznają twoich postów? Wklejasz wciąż to samo, kopiujesz wpisy najprawdopodobniej przygotowywane przez kogoś innego, zarabiasz w ten sposób jakieś marne srebrniki i myślisz, że wielki z ciebie patriota? Nie, działasz na szkodę Polski, tak jak i cały twój PiS. Jesteś maluczką gnidą i niczym więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  JAK SĘDZIA ŻUREK POKAZYWAŁ ŚRODKOWY PALEC LUDZIOM NA ULICY  - TO MEDIA MILCZAŁY .... DLACZEGO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...